Menu
Ciekawe strony:

http://dryten.pl
http://jfmfurniture.de/arbeitsmobel
http://trans-sat.pl/instalacje-antenowe-warszawa
Lecznicze właściwości mydła Aleppo
Mydło Alep z miasta Aleppo przeznaczone jest do celów gospodarczych. Jest ono tworzone identycznie jak osławione mydła Aleppo, które są idealnymi preparatami do pielęgnacji ciała. Mydło Alep idealnie czyści plamy. Zostało one stworzone specjalnie do użytku domowego. Jest one hipoalergiczne, dzięki czemu idealnie nadaje się do prania ubranek dziecięcych, a także ludzi cierpiących na alergie, łuszczycę, egzemę, AZS i inne schorzenia skórne.

Jego skład zapewnia doskonałe oczyszczenie i odtłuszczanie najróżniejszych zabrudzeń, przy jednoczesnej dbałości o środowisko naturalne. Mydło Alep sprawdzi się idealnie przy praniu zabrudzeń z tkanin, dywanów, zasłon , a ponadto rąk. Efektywnie usuwa plamy z tłuszczu, smaru, majonezu, owoców, trawy, wina, kawy, herbaty, czekolady, szminki, krwi, atramentu, i tym podobne.

Jest to mydło odplamiające, które w szczególności jest zalecane do prania kołnierzy i mankietów.

Czemu mydło Alep jest tak mało popularne w naszym kraju?

Po pierwsze, brak ogólnopolskiej reklamy i promocji sprawia, że jest to produkt o którym mało kto wie. Nie ma go także wyeksponowanego w markecie. Nie ma znacznego koncernu, który by go sprzedawał na masową skalę, co powoduje jego brak na masowym rynku. Inny powód to konkurencja dla innych marek, których ceny towarów są o wiele wyższe. A skuteczność porównywalna albo niższa.

Zatem o ile chcemy zakupić oryginalne mydło Alep należy poszukać sklepu internetowego, który oferuje ten typ produktów.
Lecznicze właściwości mydła Aleppo
Zobacz również: Czy mydło Aleppo jest kosmetykiem dla każdej osoby?
sitemap.xml